M35  100 M                                      Fredag

                3503              Tobias Rauch -74                           Bromma IF

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                3517              Martin Pålsson -75                       Heleneholms IF

                3518              Henrik Berquist -73                     FK Studenterna

                3525              Kristian Pettersson -75              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M35  200 M                                      Lördag

                3503              Tobias Rauch -74                           Bromma IF

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                3508              Fabrice Odille -76                         Hässelby SK

                3517              Martin Pålsson -75                       Heleneholms IF

                3518              Henrik Berquist -73                     FK Studenterna

                                                                                                    

                                        M35  400 M                                      Söndag

                3503              Tobias Rauch -74                           Bromma IF

                3510              Johan Bergman -75                      Järvsö IF

                                                                                                    

                                        M35  800 M                                      Fredag

                3508              Fabrice Odille -76                         Hässelby SK

                3510              Johan Bergman -73                      Järvsö IF

                3516              Eric Degerman -72                        Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M35  1500 M                                    Lördag

                3508              Fabrice Odille -76                         Hässelby SK

                3522              Anders Herrman -76                    Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M35  5000 M                                    Fredag

                3504              Peter Kujanpää -74                      Bålsta IK

                3511              Michael Westin -73                     Öbacka LK

                3512              Ulf Lindmark -73                           Skellefteå AIK Friidrott

                3515              Kenneth Boman -76                    Lulekamraterna

                3522              Anders Herrman -76                    Rånäs 4H

                3524              Ulf Eriksson -74                             Huddinge AIS

                3526              Henrik Östling -76                        Enhörna IF

                                                                                                    

                                        M35  10000 M                                 Söndag

                3504              Peter Kujanpää -74                      Bålsta IK

                3508              Fabrice Odille -76                         Hässelby SK

                3511              Michael Westin -73                     Öbacka LK

                3514              Mattias Gimvall -73                     Storuman IK

                3515              Kenneth Boman -76                    Lulekamraterna

                3516              Eric Degerman -72                        Skellefteå AIK Friidrott

                3519              Johan Lindkvist -75                      FK Studenterna

                3524              Ulf Eriksson -74                             Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M35  110 M HÄCK                          Söndag

                3501              Stefan Jeppsson -75                    Vittsjö GIK

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                                                                                                    

                                        M35  400 M HÄCK                          Fredag

                3501              Stefan Jeppsson -75                    Vittsjö GIK

                                                                                                    

                                        M35  HÖJD                                       Fredag

                3502              Daniel Bergin -75                          Enköpings AI

                                                                                                    

                                        M35  STAV                                       Lördag

                3501              Stefan Jeppsson -75                    Vittsjö GIK

                3509              Pär Berglin -75                               Järvsö IF

                3521              Lars Hedlund -72                           Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M35  LÄNGD                                    Lördag

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                3517              Martin Pålsson -75                       Heleneholms IF

                3525              Kristian Pettersson -75              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M35  TRESTEG                                 Söndag

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                                                                                                    

                                        M35  KULA                                       Fredag

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                3521              Lars Hedlund -72                           Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M35  DISKUS                                   Fredag

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                3521              Lars Hedlund -72                           Skellefteå AIK Friidrott

                3525              Kristian Pettersson -75              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M35  SLÄGGA                                  Lördag

                3525              Kristian Pettersson -75              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M35  SPJUT                                      Söndag

                3505              Urban Evjen -73                             FGF Gotland

                3521              Lars Hedlund -72                           Skellefteå AIK Friidrott

                3525              Kristian Pettersson -75              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M35  4x100 M                                 Fredag

                1                     Järvsö IF                                           Järvsö IF

                2                     FK Studenterna                             FK Studenterna

                                                                                                    

                                        M35  4x400 M                                 Lördag

                1                     Järvsö IF                                           Järvsö IF

                2                     FK Studenterna                             FK Studenterna

                3                     Lulekamraterna                            Lulekamraterna

                                                                                                    

                                        M40  100 M                                      Fredag

                4013              Peter Wallin -71                            IFK Märsta

                4022              Erik Andersson -69                       Brännans IF

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                4039              Nils Burström -71                         Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  200 M                                      Lördag

                4007              Per Bergqvist -68                          Tidaholm SOK SISU

                4013              Peter Wallin -71                            IFK Märsta

                4022              Erik Andersson -69                       Brännans IF

                4032              Henning Eriksson -71                  Nordupplands AIF -79

                4033              Lennart Svanström -69               Nordupplands AIF -79

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                4039              Nils Burström -71                         Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  400 M                                      Söndag

                4007              Per Bergqvist -68                          Tidaholm SOK SISU

                4013              Peter Wallin -71                            IFK Märsta

                4022              Erik Andersson -69                       Brännans IF

                4023              Jörgen Olsson -71                         Umedalens IF

                4024              Morten Linnes -67                        IFK Märsta

                4032              Henning Eriksson -71                  Nordupplands AIF -79

                4033              Lennart Svanström -69               Nordupplands AIF -79

                                                                                                    

                                        M40  800 M                                      Fredag

                4007              Per Bergqvist -68                          Tidaholm SOK SISU

                4021              Jens Persson -70                           Ystads IF

                4023              Jörgen Olsson -71                         Umedalens IF

                4024              Morten Linnes -67                        IFK Märsta

                4032              Henning Eriksson -71                  Nordupplands AIF -79

                4033              Lennart Svanström -69               Nordupplands AIF -79

                4036              Jonas Nilsson -70                          Riviera FI

                4044              Martin Larsson -71                       Huddinge AIS

                4047              Jonny Hjertström -67                  Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  1500 M                                    Lördag

                4021              Jens Persson -70                           Ystads IF

                4024              Morten Linnes -67                        IFK Märsta

                4033              Lennart Svanström -69               Nordupplands AIF -79

                4036              Jonas Nilsson -70                          Riviera FI

                4044              Martin Larsson -71                       Huddinge AIS

                4047              Jonny Hjertström -67                  Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  5000 M                                    Fredag

                4008              Mounir Touzani -69                     Hemlingby LK

                4017              Peter Andersson -71                   Skellefteå AIK Friidrott

                4019              Matti Linna -70                              Nilivaara IS

                4037              Mikael Berg -70                             Riviera FI

                4043              Jörgen Lindh -69                           Rånäs 4H

                4044              Martin Larsson -71                       Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M40  10000 M                                 Söndag

                4008              Mounir Touzani -69                     Hemlingby LK

                4019              Matti Linna -70                              Nilivaara IS

                4021              Jens Persson -70                           Ystads IF

                4037              Mikael Berg -70                             Riviera FI

                4043              Jörgen Lindh -69                           Rånäs 4H

                4044              Martin Larsson -71                       Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M40  110 M HÄCK                          Söndag

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                                                                                                    

                                        M40  400 M HÄCK                          Fredag

                4007              Per Bergqvist -68                          Tidaholm SOK SISU

                                                                                                    

                                        M40  HÖJD                                       Fredag

                4005              Henrik Larsson -69                       Bålsta IK

                4006              Mattias Lundberg -71                  IFK Umeå

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                4039              Nils Burström -71                         Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  STAV                                       Lördag

                4010              Ove Fritz -69                                   Hässelby SK

                4039              Nils Burström -71                         Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  LÄNGD                                    Lördag

                4001              Peter Mattsson -69                      Skellefteå AIK Friidrott

                4002              Urban Håkansson -69                  Falköpings AIK-FIF

                4005              Henrik Larsson -69                       Bålsta IK

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                4039              Nils Burström -71                         Skellefteå AIK Friidrott

                4045              Christer Ek -68                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M40  TRESTEG                                 Söndag

                4001              Peter Mattsson -69                      Skellefteå AIK Friidrott

                4002              Urban Håkansson -69                  Falköpings AIK-FIF

                4007              Per Bergqvist -68                          Tidaholm SOK SISU

                4018              Fred Stenberg -70                        Gefle IF

                4045              Christer Ek -68                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M40  KULA                                       Fredag

                4002              Urban Håkansson -69                  Falköpings AIK-FIF

                4005              Henrik Larsson -69                       Bålsta IK

                4007              Per Bergqvist -68                          Tidaholm SOK SISU

                4009              Juha Salmi -69                                Herrljunga SK FK

                4014              Tommy Rosbäck -67                    IFK Umeå

                4015              Fredrik Nyman -71                       Östhammar FI

                4016              Leif Nilsson -71                             FK Athlet

                4018              Fred Stenberg -70                        Gefle IF

                4031              Timo Martin -67                            Nordupplands AIF -79

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                4035              Magnus Håkansson -70              Valbo AIF

                4039              Nils Burström -71                         Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  DISKUS                                   Fredag

                4002              Urban Håkansson -69                  Falköpings AIK-FIF

                4009              Juha Salmi -69                                Herrljunga SK FK

                4014              Tommy Rosbäck -67                    IFK Umeå

                4015              Fredrik Nyman -71                       Östhammar FI

                4016              Leif Nilsson -71                             FK Athlet

                4018              Fred Stenberg -70                        Gefle IF

                4031              Timo Martin -67                            Nordupplands AIF -79

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                4035              Magnus Håkansson -70              Valbo AIF

                4039              Nils Burström -71                         Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M40  SLÄGGA                                  Lördag

                4002              Urban Håkansson -69                  Falköpings AIK-FIF

                4009              Juha Salmi -69                                Herrljunga SK FK

                4014              Tommy Rosbäck -67                    IFK Umeå

                4016              Leif Nilsson -71                             FK Athlet

                4018              Fred Stenberg -70                        Gefle IF

                4031              Timo Martin -67                            Nordupplands AIF -79

                4038              Roger Karlsson -71                       IFK Tumba

                                                                                                    

                                        M40  SPJUT                                      Söndag

                4001              Peter Mattsson -69                      Skellefteå AIK Friidrott

                4002              Urban Håkansson -69                  Falköpings AIK-FIF

                4005              Henrik Larsson -69                       Bålsta IK

                4009              Juha Salmi -69                                Herrljunga SK FK

                4016              Leif Nilsson -71                             FK Athlet

                4018              Fred Stenberg -70                        Gefle IF

                4031              Timo Martin -67                            Nordupplands AIF -79

                4034              Hunter S Mabon -69                    FK Studenterna

                4035              Magnus Håkansson -70              Valbo AIF

                4045              Christer Ek -68                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M40  VIKT                                         Söndag

                4002              Urban Håkansson -69                  Falköpings AIK-FIF

                4009              Juha Salmi -69                                Herrljunga SK FK

                4014              Tommy Rosbäck -67                    IFK Umeå

                4016              Leif Nilsson -71                             FK Athlet

                4020              Mikael Nyström -71                     IF Linnéa

                4031              Timo Martin -67                            Nordupplands AIF -79

                4038              Roger Karlsson -71                       IFK Tumba

                                                                                                    

                                        M45  100 M                                      Fredag

                4502              Eric Persson -63                             IF Kville

                4504              Lennarth Johnsson -63               Skellefteå AIK Friidrott

                4505              Lars-Ove Wåhlander -66            IF Triangeln

                4524              Per-Jonas Trollsås -65                 Danderyds SK

                4539              Per Björnelf -64                             GOIF Tjalve

                4541              Juhani Laakonen -63                   SK Gränsen

                4549              Mikael Norberg -64                     Skellefteå AIK Friidrott

                4551              Roger Westin -64                          Haparanda SKT

                4554              Dag Dacke -65                                Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M45  200 M                                      Lördag

                4502              Eric Persson -63                             IF Kville

                4505              Lars-Ove Wåhlander -66            IF Triangeln

                4524              Per-Jonas Trollsås -65                 Danderyds SK

                4541              Juhani Laakonen -63                   SK Gränsen

                4549              Mikael Norberg -64                     Skellefteå AIK Friidrott

                4554              Dag Dacke -65                                Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M45  400 M                                      Söndag

                4502              Eric Persson -63                             IF Kville

                4505              Lars-Ove Wåhlander -66            IF Triangeln

                4517              Björn Hellgren -62                        IF Kville

                4524              Per-Jonas Trollsås -65                 Danderyds SK

                4538              Jonas Ljung -62                              Fredrikshof FIF

                4541              Juhani Laakonen -63                   SK Gränsen

                4549              Mikael Norberg -64                     Skellefteå AIK Friidrott

                4554              Dag Dacke -65                                Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M45  800 M                                      Fredag

                4503              Gunnar Durén -63                         Hässelby SK

                4517              Björn Hellgren -62                        IF Kville

                4520              Sören Persson -65                        IF Göta

                4525              BG Nilensjö -63                             IS Göta

                4538              Jonas Ljung -62                              Fredrikshof FIF

                4541              Juhani Laakonen -63                   SK Gränsen

                4545              Kjell Karlsson -66                          Nordupplands AIF -79

                4549              Mikael Norberg -64                     Skellefteå AIK Friidrott

                4550              Christer Gustafsson -65             IFK Umeå

                                                                                                    

                                        M45  1500 M                                    Lördag

                4503              Gunnar Durén -63                         Hässelby SK

                4517              Björn Hellgren -62                        IF Kville

                4520              Sören Persson -65                        IF Göta

                4525              BG Nilensjö -63                             IS Göta

                4538              Jonas Ljung -62                              Fredrikshof FIF

                4540              Johan Brändström -63                IKSU Löpning

                4541              Juhani Laakonen -63                   SK Gränsen

                4549              Mikael Norberg -64                     Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M45  5000 M                                    Fredag

                4516              Mikael Forsling -66                      Järvsö IF

                4518              Anders Thelemyr -64                  Duvbo IK

                4523              Pär Wanby -64                               Högby IF

                4525              BG Nilensjö -63                             IS Göta

                4526              Christer Jeppsson -65                 Ystads IF

                4547              Micael Granberg -64                    Riviera FI

                                                                                                    

                                        M45  10000 M                                 Söndag

                4503              Gunnar Durén -63                         Hässelby SK

                4516              Mikael Forsling -66                      Järvsö IF

                4520              Sören Persson -65                        IF Göta

                4523              Pär Wanby -64                               Högby IF

                4525              BG Nilensjö -63                             IS Göta

                4540              Johan Brändström -63                IKSU Löpning

                4546              Lorenzo Nesi -65                           FK Studenterna

                4547              Micael Granberg -64                    Riviera FI

                                                                                                    

                                        M45  3000 M HINDER                   Lördag

                4516              Mikael Forsling -66                      Järvsö IF

                4517              Björn Hellgren -62                        IF Kville

                                                                                                    

                                        M45  110 M HÄCK                          Söndag

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4517              Björn Hellgren -62                        IF Kville

                4548              Mikael Magnusson -66               IFK Tumba

                                                                                                    

                                        M45  400 M HÄCK                          Fredag

                4517              Björn Hellgren -62                        IF Kville

                4554              Dag Dacke -65                                Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M45  HÖJD                                       Fredag

                4502              Eric Persson -63                             IF Kville

                4506              Lars Fyhr -62                                   Huddinge AIS

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4522              Christer Sjödin -64                       Skellefteå AIK Friidrott

                4527              Asbjörn Karlsson -66                   Oskarshamns SK

                4558              P-O Sjödin -62                                Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M45  STAV                                       Lördag

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4551              Roger Westin -64                          Haparanda SKT

                                                                                                    

                                        M45  LÄNGD                                    Lördag

                4502              Eric Persson -63                             IF Kville

                4506              Lars Fyhr -62                                   Huddinge AIS

                4514              Ulf Utsi -65                                      Piteå IF

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4522              Christer Sjödin -64                       Skellefteå AIK Friidrott

                4548              Mikael Magnusson -66               IFK Tumba

                4549              Mikael Norberg -64                     Skellefteå AIK Friidrott

                4551              Roger Westin -64                          Haparanda SKT

                                                                                                    

                                        M45  TRESTEG                                 Söndag

                4502              Eric Persson -63                             IF Kville

                4514              Ulf Utsi -65                                      Piteå IF

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4548              Mikael Magnusson -66               IFK Tumba

                4551              Roger Westin -64                          Haparanda SKT

                4554              Dag Dacke -65                                Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M45  KULA                                       Fredag

                4501              Patrick Ekström-Jöe -63             Älta IF

                4504              Lennarth Johnsson -63               Skellefteå AIK Friidrott

                4507              Ralph Skagerling -63                   Tyresö FK

                4508              Björn Lindholm -64                      Skellefteå AIK Friidrott

                4510              Mikael Leindahl -65                     GOIF Tjalve

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4519              Mats Lundström -65                    IF Göta

                4522              Christer Sjödin -64                       Skellefteå AIK Friidrott

                4524              Per-Jonas Trollsås -65                 Danderyds SK

                4536              Tomas Hammarsten -66             Ume Friidrott

                4552              Lars Sundström -65                      Skellefteå AIK Friidrott

                4556              Tomas Classon -62                       Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M45  DISKUS                                   Fredag

                4501              Patrick Ekström-Jöe -63             Älta IF

                4507              Ralph Skagerling -63                   Tyresö FK

                4508              Björn Lindholm -64                      Skellefteå AIK Friidrott

                4510              Mikael Leindahl -65                     GOIF Tjalve

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4519              Mats Lundström -65                    IF Göta

                4552              Lars Sundström -65                      Skellefteå AIK Friidrott

                4556              Tomas Classon -62                       Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M45  SLÄGGA                                  Lördag

                4507              Ralph Skagerling -63                   Tyresö FK

                4510              Mikael Leindahl -65                     GOIF Tjalve

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4556              Tomas Classon -62                       Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M45  SPJUT                                      Söndag

                4507              Ralph Skagerling -63                   Tyresö FK

                4509              Hans Nordberg -65                       Täby IS

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4519              Mats Lundström -65                    IF Göta

                4522              Christer Sjödin -64                       Skellefteå AIK Friidrott

                4537              Håkan Konstenius -66                 Luleå FI

                4542              Bengt Loo -62                                 UF Contact

                4549              Mikael Norberg -64                     Skellefteå AIK Friidrott

                4551              Roger Westin -64                          Haparanda SKT

                                                                                                    

                                        M45  VIKT                                         Söndag

                4507              Ralph Skagerling -63                   Tyresö FK

                4510              Mikael Leindahl -65                     GOIF Tjalve

                4515              Lars Frison -62                                Mölndals AIK

                4519              Mats Lundström -65                    IF Göta

                4556              Tomas Classon -62                       Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M50  100 M                                      Fredag

                5002              Åke Larsson -57                             Umedalens IF

                5022              Ingemar Ztorm -60                       FK Studenterna

                5024              Lars Eriksson -58                           Skellefteå AIK Friidrott

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                5035              Mikael Nord -61                            Högbo GIF

                                                                                                    

                                        M50  200 M                                      Lördag

                5001              Mats Röhr -60                                 Ystads IF

                5002              Åke Larsson -57                             Umedalens IF

                5019              Johan Norberg -61                       Trångsvikens IF

                5021              Ove Persson -58                            Ryssbergets IK

                5022              Ingemar Ztorm -60                       FK Studenterna

                5024              Lars Eriksson -58                           Skellefteå AIK Friidrott

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M50  400 M                                      Söndag

                5001              Mats Röhr -60                                 Ystads IF

                5011              Bo Larsson -61                                IF Rigor

                5019              Johan Norberg -61                       Trångsvikens IF

                5021              Ove Persson -58                            Ryssbergets IK

                5022              Ingemar Ztorm -60                       FK Studenterna

                5024              Lars Eriksson -58                           Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M50  800 M                                      Fredag

                5011              Bo Larsson -61                                IF Rigor

                5019              Johan Norberg -61                       Trångsvikens IF

                5021              Ove Persson -58                            Ryssbergets IK

                5024              Lars Eriksson -58                           Skellefteå AIK Friidrott

                5025              Alf Ek -60                                          Björnstorps IF

                5031              Jens Malmgren -59                      IKSU Löpning

                                                                                                    

                                        M50  1500 M                                    Lördag

                5024              Lars Eriksson -58                           Skellefteå AIK Friidrott

                5025              Alf Ek -60                                          Björnstorps IF

                5031              Jens Malmgren -59                      IKSU Löpning

                5040              Per-Åke Sandström -61              Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M50  5000 M                                    Fredag

                5003              Tore Axelsson -57                        SK Bore

                5010              Lars-Åke Ekman -60                     IKSU Löpning

                5020              Göran Lindqvist -57                     Hemlingby LK

                5024              Lars Eriksson -58                           Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M50  10000 M                                 Söndag

                5003              Tore Axelsson -57                        SK Bore

                5010              Lars-Åke Ekman -60                     IKSU Löpning

                5020              Göran Lindqvist -57                     Hemlingby LK

                5024              Lars Eriksson -58                           Skellefteå AIK Friidrott

                5031              Jens Malmgren -59                      IKSU Löpning

                                                                                                    

                                        M50  3000 M HINDER                   Lördag

                5021              Ove Persson -58                            Ryssbergets IK

                                                                                                    

                                        M50  100 M HÄCK                          Söndag

                5021              Ove Persson -58                            Ryssbergets IK

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M50  400 M HÄCK                          Fredag

                5021              Ove Persson -58                            Ryssbergets IK

                                                                                                    

                                        M50  HÖJD                                       Fredag

                5032              Mats Nagle -60                              Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                5039              Staffan Lindström -61                 Piteå IF

                                                                                                    

                                        M50  STAV                                       Lördag

                5009              Tomas Bengtsson -61                  IFK Märsta

                5012              Börje Almqvist -60                       Skellefteå AIK Friidrott

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                5038              Michael Ostrelius -58                 Habo FI

                                                                                                    

                                        M50  LÄNGD                                    Lördag

                5032              Mats Nagle -60                              Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M50  TRESTEG                                 Söndag

                5032              Mats Nagle -60                              Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        "M50  KULA 6,0"                            Fredag

                5004              Leif Magnusson -60                     IFK Helsingborg

                5009              Tomas Bengtsson -61                  IFK Märsta

                5013              Per Östlund -61                             Hässelby SK

                5014              Sten-Erik Wihlborg -58               Skellefteå AIK Friidrott

                5023              Roger Boström -59                       IFK Umeå

                5033              Ulf Olsson -57                                Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                5038              Michael Ostrelius -58                 Habo FI

                                                                                                    

                                        "M50  DISKUS 1,5"                        Fredag

                5004              Leif Magnusson -60                     IFK Helsingborg

                5009              Tomas Bengtsson -61                  IFK Märsta

                5013              Per Östlund -61                             Hässelby SK

                5014              Sten-Erik Wihlborg -58               Skellefteå AIK Friidrott

                5023              Roger Boström -59                       IFK Umeå

                5033              Ulf Olsson -57                                Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                5038              Michael Ostrelius -58                 Habo FI

                                                                                                    

                                        "M50  SLÄGGA 6,0"                       Lördag

                5004              Leif Magnusson -60                     IFK Helsingborg

                5013              Per Östlund -61                             Hässelby SK

                5014              Sten-Erik Wihlborg -58               Skellefteå AIK Friidrott

                5033              Ulf Olsson -57                                Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M50  SPJUT 700                              Söndag

                5009              Tomas Bengtsson -61                  IFK Märsta

                5023              Roger Boström -59                       IFK Umeå

                5033              Ulf Olsson -57                                Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                5038              Michael Ostrelius -58                 Habo FI

                                                                                                    

                                        M50  VIKT                                         Söndag

                5004              Leif Magnusson -60                     IFK Helsingborg

                5014              Sten-Erik Wihlborg -58               Skellefteå AIK Friidrott

                5033              Ulf Olsson -57                                Huddinge AIS

                5034              Ulf Sjöberg -61                               IK Ymer

                                                                                                    

                                        M55  100 M                                      Fredag

                5504              Ove Larsson -53                             Järvsö IF

                5511              Peter Danneman -55                   Stensjöns IF

                5519              Anders Olsson -56                        Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M55  200 M                                      Lördag

                5511              Peter Danneman -55                   Stensjöns IF

                5514              Halvard Sundström -54              IF Vingarna

                5519              Anders Olsson -56                        Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M55  400 M                                      Söndag

                5512              Nils Nestor -52                              Team Skavsåret

                5514              Halvard Sundström -54              IF Vingarna

                5515              Bengt Dahlbom-55                       Lulekamraterna

                5517              Sture Åhs -56                                  FGF Gotland

                                                                                                    

                                        M55  800 M                                      Fredag

                5512              Nils Nestor -52                              Team Skavsåret

                5514              Halvard Sundström -54              IF Vingarna

                5515              Bengt Dahlbom-55                       Lulekamraterna

                5517              Sture Åhs -56                                  FGF Gotland

                                                                                                    

                                        M55  1500 M                                    Lördag

                5512              Nils Nestor -52                              Team Skavsåret

                5514              Halvard Sundström -54              IF Vingarna

                5521              Anders Riström -53                      Morjärvs SK

                                                                                                    

                                        M55  5000 M                                    Fredag

                5512              Nils Nestor -52                              Team Skavsåret

                5521              Anders Riström -53                      Morjärvs SK

                                                                                                    

                                        M55  10000 M                                 Söndag

                5512              Nils Nestor -52                              Team Skavsåret

                5521              Anders Riström -53                      Morjärvs SK

                                                                                                    

                                        M55  100 M HÄCK                          Söndag

                5511              Peter Danneman -55                   Stensjöns IF

                                                                                                    

                                        M55  400 M HÄCK                          Fredag

                5511              Peter Danneman -55                   Stensjöns IF

                                                                                                    

                                        M55  HÖJD                                       Fredag

                5502              Anders Ekwall -56                        Bellevue IK

                5516              Stefan Fougman -56                    Gefle IF

                                                                                                    

                                        M55  STAV                                       Lördag

                5509              Urban Lindberg -55                      Skellefteå AIK Friidrott

                5513              Tomas Jonsson -52                       Bollnäs FIK

                                                                                                    

                                        M55  LÄNGD                                    Lördag

                5517              Sture Åhs -56                                  FGF Gotland

                5519              Anders Olsson -56                        Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "M55  KULA 6,0"                            Fredag

                5501              Benny Selberg -55                        IFK Umeå

                5509              Urban Lindberg -55                      Skellefteå AIK Friidrott

                5510              Östen Eriksson -56                       Valö IK

                5518              Alf Nede -53                                   IFK Linköping

                                                                                                    

                                        "M55  DISKUS 1,5"                        Fredag

                5501              Benny Selberg -55                        IFK Umeå

                5510              Östen Eriksson -56                       Valö IK

                5520              Torbjörn Fredriksson -55           IFK Nora

                                                                                                    

                                        "M55  SLÄGGA 6,0"                       Lördag

                5503              Evert Kvist -56                                Alvesta FI

                5509              Urban Lindberg -55                      Skellefteå AIK Friidrott

                5510              Östen Eriksson -56                       Valö IK

                                                                                                    

                                        M55  SPJUT 700                              Söndag

                5509              Urban Lindberg -55                      Skellefteå AIK Friidrott

                5518              Alf Nede -53                                   IFK Linköping

                                                                                                    

                                        M55  VIKT                                         Söndag

                5510              Östen Eriksson -56                       Valö IK

                                                                                                    

                                        M60  100 M                                      Fredag

                6028              Flemming Lindström -50           Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M60  200 M                                      Lördag

                6028              Flemming Lindström -50           Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M60  400 M                                      Söndag

                6011              Mats Höglund -51                         Järvsö IF

                6016              Ingemar Oskarsson -47              Säters IF FIK

                6030              Anders Ström -47                         Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M60  800 M                                      Fredag

                6003              Lars-Eric Sellberg -49                  Stångenäs AIS

                6017              Willy Ljungdell -47                       Ununge IF

                6032              Ingemar Lemel -47                       Tibro AIK FIK

                                                                                                    

                                        M60  1500 M                                    Lördag

                6003              Lars-Eric Sellberg -49                  Stångenäs AIS

                6012              Bo Larsson -51                                Järvsö IF

                6014              Stig-Ove Stolt                                Offerdal SK

                6019              Magnus Bergh -49                        Heleneholms IF

                6032              Ingemar Lemel -47                       Tibro AIK FIK

                                                                                                    

                                        M60  5000 M                                    Fredag

                6003              Lars-Eric Sellberg -49                  Stångenäs AIS

                6008              Ove Johansson -51                       Skellefteå AIK Friidrott

                6012              Bo Larsson -51                                Järvsö IF

                6014              Stig-Ove Stolt                                Offerdal SK

                6015              Klas Paulsson -47                          Eslövs AI

                6016              Ingemar Oskarsson -47              Säters IF FIK

                6019              Magnus Bergh -49                        Heleneholms IF

                6027              Ingvar Lundholm -50                   STAR Sports Club

                                                                                                    

                                        M60  10000 M                                 Söndag

                6003              Lars-Eric Sellberg -49                  Stångenäs AIS

                6004              Lars G Eriksson                               Lulekamraterna

                6012              Bo Larsson -51                                Järvsö IF

                6015              Klas Paulsson -47                          Eslövs AI

                6019              Magnus Bergh -49                        Heleneholms IF

                                                                                                    

                                        M60  2000 M HINDER                   Lördag

                6003              Lars-Eric Sellberg -49                  Stångenäs AIS

                6014              Stig-Ove Stolt                                Offerdal SK

                                                                                                    

                                        M60  100 M HÄCK                          Söndag

                6026              Henning Perneholm -50            Sandviks IK

                                                                                                    

                                        M60  300 M HÄCK                          Fredag

                6026              Henning Perneholm -50            Sandviks IK

                                                                                                    

                                        M60  HÖJD                                       Fredag

                6005              Lars Bergsten -48                          Skellefteå AIK Friidrott

                6018              Sven Alm -47                                  IK Orient

                6020              Stig-Arne Mattsson -51              Fredrikshof FIF

                6021              Stig Arvidsson -49                        Lekeryd-Svarttorp SK

                6026              Henning Perneholm -50            Sandviks IK

                                                                                                    

                                        M60  STAV                                       Lördag

                6001              Björn Bratt -51                               Duvbo IK

                6005              Lars Bergsten -48                          Skellefteå AIK Friidrott

                6018              Sven Alm -47                                  IK Orient

                                                                                                    

                                        M60  LÄNGD                                    Lördag

                6026              Henning Perneholm -50            Sandviks IK

                6029              Sture Holmberg -51                     Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M60  TRESTEG                                 Söndag

                6020              Stig-Arne Mattsson -51              Fredrikshof FIF

                6022              Sune Marklund -48                      Skellefteå AIK Friidrott

                6026              Henning Perneholm -50            Sandviks IK

                                                                                                    

                                        "M60  KULA 5,0"                            Fredag

                6002              Kenneth Jansson -49                   IFK Helsingborg

                6005              Lars Bergsten -48                          Skellefteå AIK Friidrott

                6013              Pentti Kuusisto                             Gefle IF

                6018              Sven Alm -47                                  IK Orient

                6020              Stig-Arne Mattsson -51              Fredrikshof FIF

                6021              Stig Arvidsson -49                        Lekeryd-Svarttorp SK

                6022              Sune Marklund -48                      Skellefteå AIK Friidrott

                6031              Jöran Westberg -47                     Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "M60  DISKUS 1,0"                        Fredag

                6002              Kenneth Jansson -49                   IFK Helsingborg

                6005              Lars Bergsten -48                          Skellefteå AIK Friidrott

                6013              Pentti Kuusisto                             Gefle IF

                6020              Stig-Arne Mattsson -51              Fredrikshof FIF

                6021              Stig Arvidsson -49                        Lekeryd-Svarttorp SK

                6022              Sune Marklund -48                      Skellefteå AIK Friidrott

                6025              Börje Nordin -50                           Åsbro GoIF

                6031              Jöran Westberg -47                     Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "M60  SLÄGGA 5,0"                       Lördag

                6002              Kenneth Jansson -49                   IFK Helsingborg

                6005              Lars Bergsten -48                          Skellefteå AIK Friidrott

                6013              Pentti Kuusisto                             Gefle IF

                6021              Stig Arvidsson -49                        Lekeryd-Svarttorp SK

                6025              Börje Nordin -50                           Åsbro GoIF

                6031              Jöran Westberg -47                     Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M60  SPJUT 600                              Söndag

                6005              Lars Bergsten -48                          Skellefteå AIK Friidrott

                6008              Ove Johansson -51                       Skellefteå AIK Friidrott

                6009              Jan-Olof Damgren -51                IK Hakarpspojkarna

                6010              Klas Satta -51                                  SK Gränsen

                6013              Pentti Kuusisto                             Gefle IF

                6018              Sven Alm -47                                  IK Orient

                6020              Stig-Arne Mattsson -51              Fredrikshof FIF

                6021              Stig Arvidsson -49                        Lekeryd-Svarttorp SK

                6022              Sune Marklund -48                      Skellefteå AIK Friidrott

                6031              Jöran Westberg -47                     Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M60  VIKT                                         Söndag

                6002              Kenneth Jansson -49                   IFK Helsingborg

                6005              Lars Bergsten -48                          Skellefteå AIK Friidrott

                6020              Stig-Arne Mattsson -51              Fredrikshof FIF

                6021              Stig Arvidsson -49                        Lekeryd-Svarttorp SK

                6025              Börje Nordin -50                           Åsbro GoIF

                6031              Jöran Westberg -47                     Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M65  100 M                                      Fredag

                6503              Leif Tillberg -44                             IFK Halmstad

                6509              Lasse Noaksson -45                     Hässelby SK

                6520              Göte Hinders -46                          Säters IF FIK

                6525              Stig Ådén                                         Storumans RC

                6526              Jan Söderström -42                      Bromma IF

                6531              Erwin Apitzsch -45                       IFK Lund

                6535              Leif Johansson -50                       Kils AIK

                6538              Uno Nicklasson -44                      Trångsvikens IF

                6553              Nils Olsson -44                              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M65  200 M                                      Lördag

                6503              Leif Tillberg -44                             IFK Halmstad

                6509              Lasse Noaksson -45                     Hässelby SK

                6520              Göte Hinders -46                          Säters IF FIK

                6525              Stig Ådén                                         Storumans RC

                6527              Kaj Dewens -46                             IS Göta

                6531              Erwin Apitzsch -45                       IFK Lund

                6532              Henry Kallioniemi -43                Täby IS

                6535              Leif Johansson -50                       Kils AIK

                6538              Uno Nicklasson -44                      Trångsvikens IF

                6553              Nils Olsson -44                              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M65  400 M                                      Söndag

                6509              Lasse Noaksson -45                     Hässelby SK

                6520              Göte Hinders -46                          Säters IF FIK

                6521              Sune Persson -45                          Sandviks IK

                6527              Kaj Dewens -46                             IS Göta

                6531              Erwin Apitzsch -45                       IFK Lund

                6532              Henry Kallioniemi -43                Täby IS

                6533              Pekka Kantola -46                        IK Orient

                6535              Leif Johansson -50                       Kils AIK

                6538              Uno Nicklasson -44                      Trångsvikens IF

                6549              Lennart Jansson -45                     Riviera FI

                6553              Nils Olsson -44                              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M65  800 M                                      Fredag

                6502              Sten Carlsson -46                          Duvbo IK

                6521              Sune Persson -45                          Sandviks IK

                6527              Kaj Dewens -46                             IS Göta

                6528              Sven-Olof Johansson -44          Högsbo AIK

                6532              Henry Kallioniemi -43                Täby IS

                6553              Nils Olsson -44                              Huddinge AIS

                6554              Bertil Ekstedt -45                          Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M65  1500 M                                    Lördag

                6501              Kjell Björk -46                                Hemlingby LK

                6502              Sten Carlsson -46                          Duvbo IK

                6527              Kaj Dewens -46                             IS Göta

                6528              Sven-Olof Johansson -44          Högsbo AIK

                6532              Henry Kallioniemi -43                Täby IS

                6554              Bertil Ekstedt -45                          Skellefteå AIK Friidrott

                6555              Hans Sundgren -45                       Dalaregementets IF

                                                                                                    

                                        M65  5000 M                                    Fredag

                6501              Kjell Björk -46                                Hemlingby LK

                6510              Bengt Sundén -46                         Spring Åmål

                6527              Kaj Dewens -46                             IS Göta

                6528              Sven-Olof Johansson -44          Högsbo AIK

                6534              Bernt Johansson -44                    Byske SK

                6536              Åke Jonsson -42                            Heleneholms IF

                6539              Dan Granlund -42                         Skellefteå AIK Friidrott

                6541              Urban Bengtson -45                     Jalles TC

                6554              Bertil Ekstedt -45                          Skellefteå AIK Friidrott

                6555              Hans Sundgren -45                       Dalaregementets IF

                                                                                                    

                                        M65  10000 M                                 Söndag

                6501              Kjell Björk -46                                Hemlingby LK

                6502              Sten Carlsson -46                          Duvbo IK

                6510              Bengt Sundén -46                         Spring Åmål

                6527              Kaj Dewens -46                             IS Göta

                6528              Sven-Olof Johansson -44          Högsbo AIK

                6534              Bernt Johansson -44                    Byske SK

                6536              Åke Jonsson -42                            Heleneholms IF

                6539              Dan Granlund -42                         Skellefteå AIK Friidrott

                6541              Urban Bengtson -45                     Jalles TC

                6555              Hans Sundgren -45                       Dalaregementets IF

                                                                                                    

                                        M65  2000 M HINDER                   Lördag

                6504              Lars Söderlund -43                       GIF Manhem

                6528              Sven-Olof Johansson -44          Högsbo AIK

                                                                                                    

                                        M65  100 M HÄCK                          Söndag

                6504              Lars Söderlund -43                       GIF Manhem

                6526              Jan Söderström -42                      Bromma IF

                6540              Harald Henriksson -45                Lekeryd-Svarttorp SK

                6548              Lars Stenberg -43                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                6550              Björn Oback -44                             IFK Tumba

                                                                                                    

                                        M65  300 M HÄCK                          Fredag

                6504              Lars Söderlund -43                       GIF Manhem

                6525              Stig Ådén                                         Storumans RC

                6528              Sven-Olof Johansson -44          Högsbo AIK

                6549              Lennart Jansson -45                     Riviera FI

                                                                                                    

                                        M65  HÖJD                                       Fredag

                6506              Karl-Erik Andersson -43             IF Rigor

                6511              Lars-Erik Granberg -42                Malmö AI

                6524              Agne Bergmark -45                      Stensjöns IF

                6529              Lars Kronlund -42                         Munsö IF

                6530              Lars-Rune Myhrén -46                Munsö IF

                6540              Harald Henriksson -45                Lekeryd-Svarttorp SK

                                                                                                    

                                        M65  STAV                                       Lördag

                6506              Karl-Erik Andersson -43             IF Rigor

                6521              Sune Persson -45                          Sandviks IK

                6524              Agne Bergmark -45                      Stensjöns IF

                                                                                                    

                                        M65  LÄNGD                                    Lördag

                6506              Karl-Erik Andersson -43             IF Rigor

                6511              Lars-Erik Granberg -42                Malmö AI

                6524              Agne Bergmark -45                      Stensjöns IF

                6525              Stig Ådén                                         Storumans RC

                6529              Lars Kronlund -42                         Munsö IF

                6530              Lars-Rune Myhrén -46                Munsö IF

                6540              Harald Henriksson -45                Lekeryd-Svarttorp SK

                6548              Lars Stenberg -43                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        M65  TRESTEG                                 Söndag

                6524              Agne Bergmark -45                      Stensjöns IF

                6529              Lars Kronlund -42                         Munsö IF

                6530              Lars-Rune Myhrén -46                Munsö IF

                6548              Lars Stenberg -43                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        "M65  KULA 5,0"                            Fredag

                6505              Håkan Jakobsson -44                   FGF Gotland

                6508              Peter Hackenschmidt -43          IK Hakarpspojkarna

                6513              Reijo Liimatainen -45                 Eds Skidklubb Friidrott

                6522              Kjell Jansson -46                           Valö IK

                6523              Ambjörn Martinsson -45           Stensjöns IF

                6529              Lars Kronlund -42                         Munsö IF

                6530              Lars-Rune Myhrén -46                Munsö IF

                6533              Pekka Kantola -46                        IK Orient

                                                                                                    

                                        "M65  DISKUS 1,0"                        Fredag

                6505              Håkan Jakobsson -44                   FGF Gotland

                6508              Peter Hackenschmidt -43          IK Hakarpspojkarna

                6509              Lasse Noaksson -45                     Hässelby SK

                6512              Stefan Stjernberg -45                 Rånäs 4H

                6513              Reijo Liimatainen -45                 Eds Skidklubb Friidrott

                6522              Kjell Jansson -46                           Valö IK

                6523              Ambjörn Martinsson -45           Stensjöns IF

                6529              Lars Kronlund -42                         Munsö IF

                6530              Lars-Rune Myhrén -46                Munsö IF

                6537              Åke Pettersson -43                      Skellefteå AIK Friidrott

                6540              Harald Henriksson -45                Lekeryd-Svarttorp SK

                                                                                                    

                                        "M65  SLÄGGA 5,0"                       Lördag

                6505              Håkan Jakobsson -44                   FGF Gotland

                6508              Peter Hackenschmidt -43          IK Hakarpspojkarna

                6513              Reijo Liimatainen -45                 Eds Skidklubb Friidrott

                6522              Kjell Jansson -46                           Valö IK

                6523              Ambjörn Martinsson -45           Stensjöns IF

                6540              Harald Henriksson -45                Lekeryd-Svarttorp SK

                6547              Carl-Herbert Wessely -46         Varbergs GIF FI

                                                                                                    

                                        M65  SPJUT 600                              Söndag

                6505              Håkan Jakobsson -44                   FGF Gotland

                6508              Peter Hackenschmidt -43          IK Hakarpspojkarna

                6512              Stefan Stjernberg -45                 Rånäs 4H

                6513              Reijo Liimatainen -45                 Eds Skidklubb Friidrott

                6522              Kjell Jansson -46                           Valö IK

                6529              Lars Kronlund -42                         Munsö IF

                6530              Lars-Rune Myhrén -46                Munsö IF

                6533              Pekka Kantola -46                        IK Orient

                6537              Åke Pettersson -43                      Skellefteå AIK Friidrott

                6551              Sven Hörman -46                          Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M65  VIKT                                         Söndag

                6505              Håkan Jakobsson -44                   FGF Gotland

                6508              Peter Hackenschmidt -43          IK Hakarpspojkarna

                6513              Reijo Liimatainen -45                 Eds Skidklubb Friidrott

                6522              Kjell Jansson -46                           Valö IK

                6523              Ambjörn Martinsson -45           Stensjöns IF

                6540              Harald Henriksson -45                Lekeryd-Svarttorp SK

                6547              Carl-Herbert Wessely -46         Varbergs GIF FI

                6551              Sven Hörman -46                          Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        M70  100 M                                      Fredag

                7001              Anthony Treacher -39                 IFK Lidingö

                7002              Ingvar Lindqvist -38                     IFK Lidingö

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7017              Simon Jonsson -40                       Bergnäsets AIK

                7020              Malte Lindgren -41                      Trångsvikens IF

                                                                                                    

                                        M70  200 M                                      Lördag

                7001              Anthony Treacher -39                 IFK Lidingö

                7002              Ingvar Lindqvist -38                     IFK Lidingö

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7010              Jan Grenhall -41                            Malmö AI

                7020              Malte Lindgren -41                      Trångsvikens IF

                7022              Jan Myrtorp -41                             Väsby IK FIK

                                                                                                    

                                        M70  400 M                                      Söndag

                7001              Anthony Treacher -39                 IFK Lidingö

                7002              Ingvar Lindqvist -38                     IFK Lidingö

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7020              Malte Lindgren -41                      Trångsvikens IF

                7022              Jan Myrtorp -41                             Väsby IK FIK

                                                                                                    

                                        M70  800 M                                      Fredag

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7020              Malte Lindgren -41                      Trångsvikens IF

                7022              Jan Myrtorp -41                             Väsby IK FIK

                                                                                                    

                                        M70  1500 M                                    Lördag

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7006              Miles Fleetwood -41                   Uppsala LK

                7011              Arne Håkansson -41                    Högby IF

                7021              Åke Leverin -39                             Väsby IK FIK

                                                                                                    

                                        M70  5000 M                                    Fredag

                7021              Åke Leverin -39                             Väsby IK FIK

                7022              Jan Myrtorp -41                             Väsby IK FIK

                7029              Ingvar Westman -41                    Luleå Långdistansklubb

                                                                                                    

                                        M70  10000 M                                 Söndag

                7012              Lars Lagerstedt -39                       FK Herkules

                7021              Åke Leverin -39                             Väsby IK FIK

                7022              Jan Myrtorp -41                             Väsby IK FIK

                7029              Ingvar Westman -41                    Luleå Långdistansklubb

                                                                                                    

                                        M70  2000 M HINDER                   Lördag

                7011              Arne Håkansson -41                    Högby IF

                                                                                                    

                                        M70  80 M HÄCK                            Söndag

                7009              Gösta Blank -39                             Delsbo IF

                7010              Jan Grenhall -41                            Malmö AI

                7012              Lars Lagerstedt -39                       FK Herkules

                7018              Ingvar Ellbring -41                        Stensjöns IF

                                                                                                    

                                        M70  300 M HÄCK                          Fredag

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7009              Gösta Blank -39                             Delsbo IF

                7010              Jan Grenhall -41                            Malmö AI

                7012              Lars Lagerstedt -39                       FK Herkules

                7018              Ingvar Ellbring -41                        Stensjöns IF

                                                                                                    

                                        M70  HÖJD                                       Söndag

                7007              Bengt Adolfsson -40                    Malmö AI

                7012              Lars Lagerstedt -39                       FK Herkules

                7019              Carl Erik Särndal -37                    IFK Lund

                7034              Olle Johansson -39                      Örgryte IS

                                                                                                    

                                        M70  STAV                                       Lördag

                7004              Hans Lagerqvist -40                     Duvbo IK

                7032              Kalle Auvinen -40                         Huddinge AIS

                7033              Douglas Ohlson -40                     Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        M70  LÄNGD                                    Fredag

                7001              Anthony Treacher -39                 IFK Lidingö

                7012              Lars Lagerstedt -39                       FK Herkules

                7017              Simon Jonsson -40                       Bergnäsets AIK

                                                                                                    

                                        M70  TRESTEG                                 Lördag

                7001              Anthony Treacher -39                 IFK Lidingö

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7012              Lars Lagerstedt -39                       FK Herkules

                                                                                                    

                                        "M70  KULA 4,0"                            Söndag

                7007              Bengt Adolfsson -40                    Malmö AI

                7023              Bo Sundström -40                         IK Heros FIK

                7024              Hunter M Mabon -39                   FK Studenterna

                7027              Ove Edlund -39                              Nyköpings BIS FI

                7028              Kurt Engman -41                           Riviera FI

                7033              Douglas Ohlson -40                     Huddinge AIS

                7035              Olavi Helttunen -41                     Borås Finska Förening

                                                                                                    

                                        "M70  DISKUS 1,0"                        Lördag

                7007              Bengt Adolfsson -40                    Malmö AI

                7023              Bo Sundström -40                         IK Heros FIK

                7024              Hunter M Mabon -39                   FK Studenterna

                7027              Ove Edlund -39                              Nyköpings BIS FI

                7028              Kurt Engman -41                           Riviera FI

                7032              Kalle Auvinen -40                         Huddinge AIS

                7033              Douglas Ohlson -40                     Huddinge AIS

                7035              Olavi Helttunen -41                     Borås Finska Förening

                                                                                                    

                                        "M70  SLÄGGA 4,0"                       Söndag

                7008              Per Grundberg -37                       Järvsö IF

                7023              Bo Sundström -40                         IK Heros FIK

                7033              Douglas Ohlson -40                     Huddinge AIS

                7035              Olavi Helttunen -41                     Borås Finska Förening

                                                                                                    

                                        M70  SPJUT 500                              Lördag

                7023              Bo Sundström -40                         IK Heros FIK

                7032              Kalle Auvinen -40                         Huddinge AIS

                7035              Olavi Helttunen -41                     Borås Finska Förening

                                                                                                    

                                        M70  VIKT                                         Fredag

                7003              Erik-Åke Tranberg -41                 Sälens IF

                7008              Per Grundberg -37                       Järvsö IF

                7023              Bo Sundström -40                         IK Heros FIK

                7032              Kalle Auvinen -40                         Huddinge AIS

                7033              Douglas Ohlson -40                     Huddinge AIS

                7035              Olavi Helttunen -41                     Borås Finska Förening

                                                                                                    

                                        M75  100 M                                      Fredag

                7506              K-G Holmgren -36                         Eslövs AI

                7507              Lars Wennblom -34                     Hässelby SK

                7512              Tor Trondset -35                           Ösmo/Nynäs FK

                7513              Hans Bruno -36                              IFK Tumba

                                                                                                    

                                        M75  200 M                                      Lördag

                7506              K-G Holmgren -36                         Eslövs AI

                7507              Lars Wennblom -34                     Hässelby SK

                7512              Tor Trondset -35                           Ösmo/Nynäs FK

                7513              Hans Bruno -36                              IFK Tumba

                                                                                                    

                                        M75  400 M                                      Söndag

                7503              Tord Johansson -36                      Filipstads IF

                7506              K-G Holmgren -36                         Eslövs AI

                                                                                                    

                                        M75  800 M                                      Fredag

                7503              Tord Johansson -36                      Filipstads IF

                                                                                                    

                                        M75  1500 M                                    Lördag

                7503              Tord Johansson -36                      Filipstads IF

                                                                                                    

                                        M75  2000 M HINDER                   Lördag

                7501              Jan-Olof Dackebro -35                Sundbybergs IK

                                                                                                    

                                        M75  80 M HÄCK                            Söndag

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7514              Werner Magnusson -34             Båstad GIF

                                                                                                    

                                        M75  HÖJD                                       Söndag

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7507              Lars Wennblom -34                     Hässelby SK

                                                                                                    

                                        M75  STAV                                       Lördag

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7507              Lars Wennblom -34                     Hässelby SK

                                                                                                    

                                        M75  LÄNGD                                    Fredag

                7507              Lars Wennblom -34                     Hässelby SK

                                                                                                    

                                        M75  TRESTEG                                 Lördag

                7514              Werner Magnusson -34             Båstad GIF

                                                                                                    

                                        "M75  KULA 4,0"                            Söndag

                7502              Douglas Eriksson -35                   IFK Umeå

                7504              Bernhard Karlsson -33                Valö IK

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7508              Reino Wäisänen -36                    Valö IK

                7510              Östen Edlund -34                          Ragunda IF

                7512              Tor Trondset -35                           Ösmo/Nynäs FK

                                                                                                    

                                        "M75  DISKUS 1,0"                        Lördag

                7502              Douglas Eriksson -35                   IFK Umeå

                7504              Bernhard Karlsson -33                Valö IK

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7507              Lars Wennblom -34                     Hässelby SK

                7508              Reino Wäisänen -36                    Valö IK

                7509              Kjell Lind -36                                  IFK Lund

                7510              Östen Edlund -34                          Ragunda IF

                7512              Tor Trondset -35                           Ösmo/Nynäs FK

                                                                                                    

                                        "M75  SLÄGGA 4,0"                       Söndag

                7502              Douglas Eriksson -35                   IFK Umeå

                7504              Bernhard Karlsson -33                Valö IK

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7508              Reino Wäisänen -36                    Valö IK

                7509              Kjell Lind -36                                  IFK Lund

                7510              Östen Edlund -34                          Ragunda IF

                                                                                                    

                                        M75  SPJUT 500                              Lördag

                7504              Bernhard Karlsson -33                Valö IK

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7508              Reino Wäisänen -36                    Valö IK

                7509              Kjell Lind -36                                  IFK Lund

                7512              Tor Trondset -35                           Ösmo/Nynäs FK

                                                                                                    

                                        M75  VIKT                                         Fredag

                7502              Douglas Eriksson -35                   IFK Umeå

                7504              Bernhard Karlsson -33                Valö IK

                7505              Bengt Eklund -33                          Skellefteå AIK Friidrott

                7508              Reino Wäisänen -36                    Valö IK

                7510              Östen Edlund -34                          Ragunda IF

                                                                                                    

                                        M80  100 M                                      Fredag

                8004              Signar Norberg -                           Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M80  200 M                                      Lördag

                8003              Folke Persson -29                         Hästsveda OK

                8004              Signar Norberg -                           Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        M80  400 M                                      Söndag

                8003              Folke Persson -29                         Hästsveda OK

                                                                                                    

                                        M80  800 M                                      Fredag

                8003              Folke Persson -29                         Hästsveda OK

                                                                                                    

                                        M80  1500 M                                    Lördag

                8003              Folke Persson -29                         Hästsveda OK

                8004              Signar Norberg -                           Skellefteå AIK Friidrott

                8007              Manfred Lundström -                 Vännäs SK

                                                                                                    

                                        M80  5000 M                                    Fredag

                8003              Folke Persson -29                         Hästsveda OK

                8004              Signar Norberg -                           Skellefteå AIK Friidrott

                8006              Ewert Skymne -31                        Fredrikshof FIF

                8007              Manfred Lundström -                 Vännäs SK

                                                                                                    

                                        M80  10000 M                                 Söndag

                8006              Ewert Skymne -31                        Fredrikshof FIF

                8007              Manfred Lundström -                 Vännäs SK

                                                                                                    

                                        M80  HÖJD                                       Söndag

                8002              Axel Fernaeus -28                        Järvsö IF

                                                                                                    

                                        "M80  KULA 3,0"                            Söndag

                8001              Heino Poutiainen -30                 Nol

                8002              Axel Fernaeus -28                        Järvsö IF

                8005              Jack Larsson -31                             IK Orient

                                                                                                    

                                        "M80  DISKUS 1,0"                        Lördag

                8001              Heino Poutiainen -30                 Nol

                8002              Axel Fernaeus -28                        Järvsö IF

                8005              Jack Larsson -31                             IK Orient

                                                                                                    

                                        "M80  SLÄGGA 3,0"                       Söndag

                8001              Heino Poutiainen -30                 Nol

                8005              Jack Larsson -31                             IK Orient

                                                                                                    

                                        M80  SPJUT 400                              Lördag

                8001              Heino Poutiainen -30                 Nol

                8002              Axel Fernaeus -28                        Järvsö IF

                                                                                                    

                                        M80  VIKT                                         Fredag

                8001              Heino Poutiainen -30                 Nol

                8005              Jack Larsson -31                             IK Orient

                                                                                                    

                                        M85  100 M                                      Fredag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                                                                                                    

                                        M85  200 M                                      Lördag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                                                                                                    

                                        M85  400 M                                      Söndag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                                                                                                    

                                        M85  HÖJD                                       Söndag

                8503              Nils-Bertil Neverup -26             Elmhults SC

                                                                                                    

                                        M85  LÄNGD                                    Fredag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                                                                                                    

                                        M85  TRESTEG                                 Lördag

                8505              Bertil Larsson -24                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        "M85  KULA 3,0"                            Söndag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                8501              Gunnar Kulleskog -23                 Järfälla Skidklubb

                8502              Valter Ulander -26                       Kvarnsvedens GOIF

                8503              Nils-Bertil Neverup -26             Elmhults SC

                8505              Bertil Larsson -24                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        "M85  DISKUS 1,0"                        Lördag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                8501              Gunnar Kulleskog -23                 Järfälla Skidklubb

                8502              Valter Ulander -26                       Kvarnsvedens GOIF

                8505              Bertil Larsson -24                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        "M85  SLÄGGA 3,0"                       Söndag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                8502              Valter Ulander -26                       Kvarnsvedens GOIF

                8505              Bertil Larsson -24                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        M85  SPJUT 400                              Lördag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                8505              Bertil Larsson -24                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        M85  VIKT                                         Fredag

                8007              Ingvar Jonsson -26                       GIF Manhem

                8502              Valter Ulander -26                       Kvarnsvedens GOIF

                8505              Bertil Larsson -24                          Älvsjö AIK Skid o Orientering

                                                                                                    

                                        M90  HÖJD                                       Söndag

                9002              Axel Magnusson -21                    IFK Lund

                                                                                                    

                                        M90  LÄNGD                                    Fredag

                9002              Axel Magnusson -21                    IFK Lund

                                                                                                    

                                        "M90  KULA 3,0"                            Söndag

                9001              Idolf Sandahl -20                          Stensjöns IF

                9002              Axel Magnusson -21                    IFK Lund

                                                                                                    

                                        "M90  DISKUS 1,0"                        Lördag

                9001              Idolf Sandahl -20                          Stensjöns IF

                9002              Axel Magnusson -21                    IFK Lund

                                                                                                    

                                        "M90  SLÄGGA 3,0"                       Söndag

                9001              Idolf Sandahl -20                          Stensjöns IF

                9002              Axel Magnusson -21                    IFK Lund

                                                                                                    

                                        M90  SPJUT 400                              Lördag

                9001              Idolf Sandahl -20                          Stensjöns IF

                9002              Axel Magnusson -21                    IFK Lund

                                                                                                    

                                        M90  VIKT                                         Fredag

                9001              Idolf Sandahl -20                          Stensjöns IF

                9002              Axel Magnusson -21                    IFK Lund

                                                                                                    

                                        K35  100 M                                       Fredag

                3507              Kristina Larsson -74                     Järvsö IF

                3527              Marika Bramsved -72                  IF Kville

                                                                                                    

                                        K35  200 M                                       Lördag

                3507              Kristina Larsson -74                     Järvsö IF

                                                                                                    

                                        K35  800 M                                       Fredag

                3513              Annika Wallin -73                         Öbacka LK

                3520              Matilda Lundmark -72                FK Studenterna

                                                                                                    

                                        K35  1500 M                                     Lördag

                3513              Annika Wallin -73                         Öbacka LK

                3520              Matilda Lundmark -72                FK Studenterna

                                                                                                    

                                        K35  5000 M                                     Fredag

                3523              Anna Lindh -74                              Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        K35  LÄNGD                                     Fredag

                3506              Ulrika Evjen -74                             FGF Gotland

                                                                                                    

                                        K35  TRESTEG                                  Lördag

                3506              Ulrika Evjen -74                             FGF Gotland

                                                                                                    

                                        "K35  KULA 4,0"                              Söndag

                3506              Ulrika Evjen -74                             FGF Gotland

                                                                                                    

                                        K35  4x100 M                                   Fredag

                10                   Järvsö IF                                           Järvsö IF

                                                                                                    

                                        K35  4x400 M                                   Lördag

                10                   Järvsö IF                                           Järvsö IF

                                                                                                    

                                        K40  100 M                                       Fredag

                4003              Gina Engberg -71                          Järvsö IF

                4011              Anna Sunneborn -70                   Spårvägens FK

                4026              Linda Åkerman -71                       IFK Halmstad

                4042              Monika Karlsson -69                    Åsbro GoIF

                                                                                                    

                                        K40  200 M                                       Lördag

                4003              Gina Engberg -71                          Järvsö IF

                4011              Anna Sunneborn -70                   Spårvägens FK

                4026              Linda Åkerman -71                       IFK Halmstad

                                                                                                    

                                        K40  400 M                                       Söndag

                4003              Gina Engberg -71                          Järvsö IF

                4004              Ann Hellgren -67                          IF Kville

                4011              Anna Sunneborn -70                   Spårvägens FK

                4026              Linda Åkerman -71                       IFK Halmstad

                4029              Kristina Nilsson -67                     IFK Umeå

                                                                                                    

                                        K40  800 M                                       Fredag

                4004              Ann Hellgren -67                          IF Kville

                4029              Kristina Nilsson -67                     IFK Umeå

                                                                                                    

                                        K40  1500 M                                     Lördag

                4004              Ann Hellgren -67                          IF Kville

                4025              Cecilia Edström -70                      Umedalens IF

                4029              Kristina Nilsson -67                     IFK Umeå

                                                                                                    

                                        K40  5000 M                                     Fredag

                4004              Ann Hellgren -67                          IF Kville

                4012              Anna-Lena Stenlund -71            Skellefteå AIK Friidrott

                4040              Anna Norén -68                             Riviera FI

                4048              Paula Wass -68                              IF Kville

                                                                                                    

                                        K40  10000 M                                   Söndag

                4012              Anna-Lena Stenlund -71            Skellefteå AIK Friidrott

                4028              Anne Martikainen -67                SLK Oxelösund

                4040              Anna Norén -68                             Riviera FI

                4048              Paula Wass -68                              IF Kville

                                                                                                    

                                        K40  80 M HÄCK                             Söndag

                4011              Anna Sunneborn -70                   Spårvägens FK

                4042              Monika Karlsson -69                    Åsbro GoIF

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K40  HÖJD                                        Söndag

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K40  LÄNGD                                     Fredag

                4011              Anna Sunneborn -70                   Spårvägens FK

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K40  TRESTEG                                  Lördag

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "K40  KULA 4,0"                              Söndag

                4027              Anneli Johansson -69                 Ume Friidrott

                4041              Marika Rydell -67                         IFK Tumba

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "K40  DISKUS 1,0"                          Lördag

                4026              Linda Åkerman -71                       IFK Halmstad

                4027              Anneli Johansson -69                 Ume Friidrott

                4041              Marika Rydell -67                         IFK Tumba

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "K40  SLÄGGA 4,0"                        Fredag

                4041              Marika Rydell -67                         IFK Tumba

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K40  SPJUT 600                               Fredag

                4026              Linda Åkerman -71                       IFK Halmstad

                4030              Sari Vornanen -71                        Nordupplands AIF -79

                4041              Marika Rydell -67                         IFK Tumba

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K40  VIKT                                          Lördag

                4041              Marika Rydell -67                         IFK Tumba

                4046              Annelie Schöldström -67          Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K45  100 M                                       Fredag

                4513              Carina Palmqvist -62                   Villstads GIF

                4530              Görel Kroné -63                             Solna FK

                                                                                                    

                                        K45  200 M                                       Lördag

                4530              Görel Kroné -63                             Solna FK

                4532              Marie Cederberg -64                   Västerås FIK

                                                                                                    

                                        K45  400 M                                       Söndag

                4530              Görel Kroné -63                             Solna FK

                4532              Marie Cederberg -64                   Västerås FIK

                                                                                                    

                                        K45  800 M                                       Fredag

                4532              Marie Cederberg -64                   Västerås FIK

                                                                                                    

                                        K45  1500 M                                     Lördag

                4528              Ann Drougge -62                           Säters IF FIK

                4553              Marie Olsson -63                          Björnstorps IF

                                                                                                    

                                        K45  5000 M                                     Fredag

                4511              Karin Schön -62                             IF Kville

                4528              Ann Drougge -62                           Säters IF FIK

                4531              Karin Palm -65                               Kågedalens SK

                4535              Viveka Lindberg -65                    Hemlingby LK

                4553              Marie Olsson -63                          Björnstorps IF

                                                                                                    

                                        K45  10000 M                                   Söndag

                4511              Karin Schön -62                             IF Kville

                4535              Viveka Lindberg -65                    Hemlingby LK

                4553              Marie Olsson -63                          Björnstorps IF

                                                                                                    

                                        K45  HÖJD                                        Söndag

                4521              Eva-Lena Bergkvist -64               Piteå IF

                4534              Barbro Bengtsson -63                 Heleneholms IF

                                                                                                    

                                        K45  LÄNGD                                     Fredag

                4513              Carina Palmqvist -62                   Villstads GIF

                                                                                                    

                                        K45  TRESTEG                                  Lördag

                4513              Carina Palmqvist -62                   Villstads GIF

                                                                                                    

                                        "K45  KULA 4,0"                              Söndag

                4512              Ylva Liarsgård -66                          Luleå FI

                4531              Karin Palm -65                               Kågedalens SK

                4533              Helen Getson -62                         Heleneholms IF

                4534              Barbro Bengtsson -63                 Heleneholms IF

                                                                                                    

                                        "K45  DISKUS 1,0"                          Lördag

                4512              Ylva Liarsgård -66                          Luleå FI

                4521              Eva-Lena Bergkvist -64               Piteå IF

                4533              Helen Getson -62                         Heleneholms IF

                4534              Barbro Bengtsson -63                 Heleneholms IF

                                                                                                    

                                        "K45  SLÄGGA 4,0"                        Fredag

                4529              Ingegerd Nyman -66                   Östhammar FI

                4533              Helen Getson -62                         Heleneholms IF

                4534              Barbro Bengtsson -63                 Heleneholms IF

                                                                                                    

                                        K45  SPJUT 600                               Fredag

                4521              Eva-Lena Bergkvist -64               Piteå IF

                4533              Helen Getson -62                         Heleneholms IF

                4534              Barbro Bengtsson -63                 Heleneholms IF

                                                                                                    

                                        K45  VIKT                                          Lördag

                4533              Helen Getson -62                         Heleneholms IF

                4534              Barbro Bengtsson -63                 Heleneholms IF

                                                                                                    

                                        K50  100 M                                       Fredag

                5006              Rose-Marie Soto Jansson          Mälarö SOK Friidrott

                5026              Lena Sundberg -61                       IFK Tumba

                5036              Barbara Bondesson -60              Huddinge AIS

                5037              Gunnel Tolfes -58                         Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  200 M                                       Lördag

                5006              Rose-Marie Soto Jansson          Mälarö SOK Friidrott

                5008              Karin Wåhlstedt -60                    Järvsö IF

                5036              Barbara Bondesson -60              Huddinge AIS

                5037              Gunnel Tolfes -58                         Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  400 M                                       Söndag

                5008              Karin Wåhlstedt -60                    Järvsö IF

                5036              Barbara Bondesson -60              Huddinge AIS

                5037              Gunnel Tolfes -58                         Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  800 M                                       Fredag

                5008              Karin Wåhlstedt -60                    Järvsö IF

                5029              Yvonne Brandberg -59                Rånäs 4H

                5037              Gunnel Tolfes -58                         Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  1500 M                                     Lördag

                5008              Karin Wåhlstedt -60                    Järvsö IF

                5028              Eva Ek -60                                         Björnstorps IF

                5029              Yvonne Brandberg -59                Rånäs 4H

                5030              Lotta Frenander -61                     Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        K50  5000 M                                     Fredag

                5005              Eleonor Öström -59                     IF Kville

                5017              Monika Ljung -57                          Fredrikshof FIF

                5028              Eva Ek -60                                         Björnstorps IF

                5030              Lotta Frenander -61                     Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        K50  10000 M                                   Söndag

                5005              Eleonor Öström -59                     IF Kville

                5017              Monika Ljung -57                          Fredrikshof FIF

                5018              Helen Pahverk -58                       LK Nyköpings Runners

                5030              Lotta Frenander -61                     Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        K50  80 M HÄCK                             Söndag

                5026              Lena Sundberg -61                       IFK Tumba

                                                                                                    

                                        K50  300 M HÄCK                           Fredag

                5037              Gunnel Tolfes -58                         Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  HÖJD                                        Söndag

                5007              Carina Mellberg -58                     Piteå IF

                5026              Lena Sundberg -61                       IFK Tumba

                5036              Barbara Bondesson -60              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  LÄNGD                                     Fredag

                5026              Lena Sundberg -61                       IFK Tumba

                5036              Barbara Bondesson -60              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  TRESTEG                                  Lördag

                5026              Lena Sundberg -61                       IFK Tumba

                5037              Gunnel Tolfes -58                         Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "K50  KULA 3,0"                              Söndag

                5015              Gunnevi Magnusson -57            Varbergs GIF FI

                5026              Lena Sundberg -61                       IFK Tumba

                5027              Marie Carlström -60                    IFK Tumba

                5036              Barbara Bondesson -60              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        "K50  DISKUS 1,0"                          Lördag

                5007              Carina Mellberg -58                     Piteå IF

                5015              Gunnevi Magnusson -57            Varbergs GIF FI

                                                                                                    

                                        "K50  SLÄGGA 3,0"                        Fredag

                5015              Gunnevi Magnusson -57            Varbergs GIF FI

                                                                                                    

                                        K50  SPJUT 500                               Fredag

                5015              Gunnevi Magnusson -57            Varbergs GIF FI

                5016              Kristina Trollsås -61                     Danderyds SK

                5027              Marie Carlström -60                    IFK Tumba

                5036              Barbara Bondesson -60              Huddinge AIS

                                                                                                    

                                        K50  VIKT                                          Lördag

                5015              Gunnevi Magnusson -57            Varbergs GIF FI

                5026              Lena Sundberg -61                       IFK Tumba

                                                                                                    

                                        K55  100 M                                       Fredag

                5506              Lilly Wizèn -55                               FGF Gotland

                                                                                                    

                                        K55  200 M                                       Lördag

                5506              Lilly Wizèn -55                               FGF Gotland

                                                                                                    

                                        K55  400 M                                       Söndag

                5506              Lilly Wizèn -55                               FGF Gotland

                                                                                                    

                                        K55  800 M                                       Fredag

                5506              Lilly Wizèn -55                               FGF Gotland

                                                                                                    

                                        K55  1500 M                                     Lördag

                5506              Lilly Wizèn -55                               FGF Gotland

                5507              Eva Lönnqvist -56                         Ystads IF

                                                                                                    

                                        K55  5000 M                                     Fredag

                5507              Eva Lönnqvist -56                         Ystads IF

                                                                                                    

                                        K55  10000 M                                   Söndag

                5505              Edith Hult -56                                 Skellefteå AIK Friidrott

                5507              Eva Lönnqvist -56                         Ystads IF

                                                                                                    

                                        "K55  KULA 3,0"                              Söndag

                5508              Susann Hansson -54                    FGF Gotland

                5522              Elisabeth Ekborg -52                   Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        "K55  DISKUS 1,0"                          Lördag

                5508              Susann Hansson -54                    FGF Gotland

                5522              Elisabeth Ekborg -52                   Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        "K55  SLÄGGA 3,0"                        Fredag

                5508              Susann Hansson -54                    FGF Gotland

                5522              Elisabeth Ekborg -52                   Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        K55  SPJUT 500                               Fredag

                5522              Elisabeth Ekborg -52                   Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        K55  VIKT                                          Lördag

                5508              Susann Hansson -54                    FGF Gotland

                5522              Elisabeth Ekborg -52                   Rånäs 4H

                                                                                                    

                                        K60  100 M                                       Fredag

                6007              Ulla Littenheim -47                      Uddevalla IS

                                                                                                    

                                        K60  200 M                                       Lördag

                6007              Ulla Littenheim -47                      Uddevalla IS

                6024              Gunilla Büstedt -49                      Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        K60  400 M                                       Söndag

                6007              Ulla Littenheim -47                      Uddevalla IS

                6023              Mia Wänqvist -47                         IK Akele

                6024              Gunilla Büstedt -49                      Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        K60  800 M                                       Fredag

                6007              Ulla Littenheim -47                      Uddevalla IS

                6023              Mia Wänqvist -47                         IK Akele

                6024              Gunilla Büstedt -49                      Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        K60  1500 M                                     Lördag

                6007              Ulla Littenheim -47                      Uddevalla IS

                6023              Mia Wänqvist -47                         IK Akele

                6024              Gunilla Büstedt -49                      Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        K60  5000 M                                     Fredag

                6006              Britt Hellmark -50                         Lidköpings IS

                6023              Mia Wänqvist -47                         IK Akele

                6024              Gunilla Büstedt -49                      Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        K60  10000 M                                   Söndag

                6006              Britt Hellmark -50                         Lidköpings IS

                6023              Mia Wänqvist -47                         IK Akele

                6024              Gunilla Büstedt -49                      Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        K65  100 M                                       Fredag

                6514              Ulla Bodén -42                               FGF Gotland

                6515              Kerstin Boström -42                    IK Heros FIK

                6519              Kerstin Nilsson -42                      IFK Lund

                                                                                                    

                                        K65  200 M                                       Lördag

                6514              Ulla Bodén -42                               FGF Gotland

                6515              Kerstin Boström -42                    IK Heros FIK

                6519              Kerstin Nilsson -42                      IFK Lund

                                                                                                    

                                        K65  400 M                                       Söndag

                6514              Ulla Bodén -42                               FGF Gotland

                6515              Kerstin Boström -42                    IK Heros FIK

                6542              Gun Eriksson -43                           Trångsvikens IF

                6543              Gerd Eriksson -43                         Trångsvikens IF

                                                                                                    

                                        K65  800 M                                       Fredag

                6542              Gun Eriksson -43                           Trångsvikens IF

                6543              Gerd Eriksson -43                         Trångsvikens IF

                                                                                                    

                                        K65  1500 M                                     Lördag

                6507              Eva Magnusson -45                      Hässelby SK

                6542              Gun Eriksson -43                           Trångsvikens IF

                6543              Gerd Eriksson -43                         Trångsvikens IF

                                                                                                    

                                        K65  80 M HÄCK                             Söndag

                6519              Kerstin Nilsson -42                      IFK Lund

                                                                                                    

                                        K65  LÄNGD                                     Fredag

                6518              Elisabeth Augustyniak -46        Munsö IF

                6519              Kerstin Nilsson -42                      IFK Lund

                                                                                                    

                                        "K65  KULA 3,0"                              Söndag

                6516              Laila Väisänen -43                        IK Heros FIK

                6517              Birgitta Kronlund -45                  Munsö IF

                6518              Elisabeth Augustyniak -46        Munsö IF

                6544              Gudrun Kinger -42                        GKIK

                6545              Majken Henriksson -45              Lekeryd-Svarttorp SK

                6546              Berith Rönnholm -44                  Storumans RC

                                                                                                    

                                        "K65  DISKUS 1,0"                          Lördag

                6545              Majken Henriksson -45              Lekeryd-Svarttorp SK

                                                                                                    

                                        "K65  SLÄGGA 3,0"                        Fredag

                6516              Laila Väisänen -43                        IK Heros FIK

                6545              Majken Henriksson -45              Lekeryd-Svarttorp SK

                                                                                                    

                                        K65  VIKT                                          Lördag

                6516              Laila Väisänen -43                        IK Heros FIK

                6518              Elisabeth Augustyniak -46        Munsö IF

                6545              Majken Henriksson -45              Lekeryd-Svarttorp SK

                                                                                                    

                                        K70  100 M                                       Fredag

                7016              Sonja Nilsson -39                          IFK Lund

                7030              Kristina Carlsson -40                   IFK Tumba

                                                                                                    

                                        K70  200 M                                       Lördag

                7015              Birgitta Eklund -38                       Skellefteå AIK Friidrott

                7016              Sonja Nilsson -39                          IFK Lund

                7030              Kristina Carlsson -40                   IFK Tumba

                                                                                                    

                                        K70  400 M                                       Söndag

                7015              Birgitta Eklund -38                       Skellefteå AIK Friidrott

                7030              Kristina Carlsson -40                   IFK Tumba

                                                                                                    

                                        K70  800 M                                       Fredag

                7005              Margareta Carlbäck -41              Skellefteå AIK Friidrott

                7015              Birgitta Eklund -38                       Skellefteå AIK Friidrott

                7026              Lena Skymne -40                          Fredrikshof FIF

                7030              Kristina Carlsson -40                   IFK Tumba

                                                                                                    

                                        K70  1500 M                                     Lördag

                7005              Margareta Carlbäck -41              Skellefteå AIK Friidrott

                7015              Birgitta Eklund -38                       Skellefteå AIK Friidrott

                7026              Lena Skymne -40                          Fredrikshof FIF

                                                                                                    

                                        K70  5000 M                                     Fredag

                7005              Margareta Carlbäck -41              Skellefteå AIK Friidrott

                7015              Birgitta Eklund -38                       Skellefteå AIK Friidrott

                7025              Viveka Rüffel -39                          LK Nyköpings Runners

                                                                                                    

                                        K70  10000 M                                   Söndag

                7015              Birgitta Eklund -38                       Skellefteå AIK Friidrott

                                                                                                    

                                        K70  HÖJD                                        Söndag

                7014              Kerstin Jonsson -39                     IFK Umeå

                7016              Sonja Nilsson -39                          IFK Lund

                                                                                                    

                                        "K70  KULA 3,0"                              Söndag

                7013              Gunilla Moraeus -39                    IFK Umeå

                7014              Kerstin Jonsson -39                     IFK Umeå

                                                                                                    

                                        "K70  DISKUS 1,0"                          Lördag

                7013              Gunilla Moraeus -39                    IFK Umeå

                7014              Kerstin Jonsson -39                     IFK Umeå

                7031              Ing-Britt Edlund -37                     Ragunda IF

                                                                                                    

                                        "K70  SLÄGGA 3,0"                        Fredag

                7014              Kerstin Jonsson -39                     IFK Umeå

                                                                                                    

                                        "K75  KULA 2,0"                              Söndag

                7511              Anna-Lisa Lind -36                        IFK Lund

                                                                                                    

                                        "K75  DISKUS 0,75"                       Lördag

                7511              Anna-Lisa Lind -36                        IFK Lund

                                                                                                    

                                        "K75  SLÄGGA 2,0"                        Fredag

                7511              Anna-Lisa Lind -36                        IFK Lund

                                                                                                    

                                        K75  SPJUT 400                               Fredag

                7511              Anna-Lisa Lind -36                        IFK Lund

                                                                                                    

                                        K75  VIKT                                          Lördag

                7511              Anna-Lisa Lind -36                        IFK Lund